Sarışın Olmak İsteyenler İçin Sarı Saç Tonları

İster esmer olsun, ister beyaz tenli olsun hemen her kadının bir kere denemek istediği saç renklerinden olan sarı saç tonları, eskisinden daha fazla seçenek sunuyor. Sarının sadece birkaç tonunu gördüğümüz zamanlardan, bin bir tonu ile büyülediği zamanlara geldik ve sarışın olmak isteyenler için bu renkleri inceledik. Siz de iddialı bir sarışın olmayı düşünüyorsanız ya da sarı bana yakışır mı düşüncesindeyseniz, işte dikkat çekici o tonlar…

Her Cilde Koyu Platin Uyar!
Cilt tonunuz ne olursa olsun uyum sağlayacak sarı saç tonlarının başında platin sarısı geliyor. Oldukça parlak olan ve en açık sarı diye bilinen bu ton ünlüler arasında yaygın olduğu gibi bugün pek çok bayanında tercihi. Bu rengi isterseniz koyu tonlar ile karıştırarak da kullanabiliyorsunuz.
platin sac rengi

Krema Sarışını!
Mükemmel yaz renklerinden biri olan krema sarışınlığı aslında tereyağı sarısı olarak da biliniyor. Altın değerinde bir renk olan bu tonu yakaladığınızda hem sade hem iddialı hem de çok güzel görünebiliyorsunuz. Tüm cilt tonlarına da uyum sağlıyor. Ünlülerin de tercih ettiği bu rengi denedikten sonra pişman olmayacaksınız.

sarisin kadinlar

Koyu Sarılık Böyle Bir Şey!
Köklerin biraz koyu uçların ise açık sarı olduğu bu tonlar bayanların gözdesi durumunda. Parlak mısır rengi olarak da bilinen bu tonu genellikle esmer tenliler ve buğday tenliler tercih ediyor. Ancak açık tenli bayanlarda da başarılı bir görüntü sunuyor. Sarışın olmanın tam tonu.

koyu sari sac rengi

Ballı Karamelli Sarı!
Bal rengi ve karamel rengi ile birlikte sunulan bu sarı tonu aslında esmer tenliler için seçilmiş gibi. Sarı tonlarını ilk kez deneyecekler için ideal olan bu tonu korkmadan seçebilirsiniz. Güzel görünmek isteyen ve sarıdan vazgeçemeyenler için de bu renk gerçekten gözde tonlardan.

karamel sac rengi

Ağırbaşlı Beyaz Platin!
Sarının platin tonu çok parlak olduğu için eleştirilmişti. Ancak sarışın olmak isteyen ve platin kadar açık tonları tercih edenler için beyaz platin tonu devreye girdi. Beyaz ve sarı karışımı olan bu renk gerçekten bir harika.Açık tenlilerde daha güzel duran bu rengi seçtiğinizde beyazın sadeliğini ve sarının enerjisini hissedebilirsiniz.

beyaz platin sac rengi

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Burcu

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */