Aşkı Haykıran Örgü Saç Modelleri

Kalp Şeklinde Saç Modelleri Size De Yakışacak!

Bayanların vazgeçilmez özelliklerinden biri olan saçlara şekil verme merakı gün geçtikçe farklı boyutlara taşınmaya devam ediyor. Her gün yeni ve ‘Bu da nereden çıktı?’ dediğimiz saç modelleri ile çevrili olan moda dünyasında son dönemin en sevilenleri arasında örgü saç modelleri yer alıyor. Farklı örgü tiplerinin yanı sıra saçlara kalp şekli de veren bu örgüler hem romantik hem çocuksu hem de sıra dışı görünmek isteyen bayanların tercihi oluyor.

saç örgüleri

Örgünün En Yumuşak Hali Kalpler!

Örgülü saçlar eskiden beri büyük beğeni topluyor. Ancak tepeden toplanan ya da başın etrafına sarılan bu örgüler keskin bir görüntü sunuyordu. Bunun yerine yumuşak dokunuşlarla hazırlanan ve kalp şeklinde olan örgülerle daha şık ve romantik bir görüntü kazanabilirsiniz.

aşk saçı

kalp örgü

Sevgililer Gününe Özel Saç Tasarımı

Sevgililer gününde şık görünmek isteyen bayanlar için seçilen atkuyruğu kalp modeli oldukça kolay bir şekilde yapılabiliyor. Sizlerde evinizde saçınızı atkuyruğu toplayıp alt kısmına ufak bir kalp figürü yapabilirsiniz. Saçlarınız uzunsa daha güzel duracaktır.

sevgililer günü saç tasarımı

Örgüden Kalpler Çok Şık!

Örgü saç modelleri arasında da bulunan bu model sadece iki tane örgünün kıvrılarak kalp şeklini almasından oluşuyor. Kız çocukları ve genç kızlar tarafından tercih edilen bu model masum, sevgi dolu bir görüntü kazandırıyor.

saç örgüsü ile kalp

Gündelik Hayatta Kalpli Saçlar

Acilen dışarı çıkmanız gerektiğinde ya da bir yere gitmek için hazırlanırken hem farklı hem de basit yapılışı ile tercih edebileceğiniz arkadan yarım kalp modeli ile kıyafetlerinizi tamamlayabilirsiniz. Saçlarınızın yarısını toplayarak birbiri içinden geçirmenizin yeterli olacağı bu model romantik bir görünüm kazanmanızı sağlayacak.

kalp örgü şekli

Tepeden Tırnağa Örgü Kalpler!

Farklı örgü modelleri denemek isteyenler için hazırlanan bu saç modelinde saçları ikiye ayırarak her bir tarafı kalın örgülerle örmeniz ve aşağı kısımda ise birleştirmeniz gerekiyor. Hem basit hem de şık olan örgü saç modelleri içerisinden en uzun süre dağılmayan model bu.

saç örgüsü modelleri

Örgü Modeliniz Kalp Olsun!

Yarım saç örgüleri olarak çok fazla seçenek bulunuyor olsa da kalplerden vazgeçemeyenler için saçların kalp modelli örgülerde hazırlanabiliyor. Mısır örgüsü ve normal saç örgüsünden farklı olarak kalp örgü modelini denemek isterseniz saçlarınızın uzun olması yeterli.

kalp-gorunumlu-sac-orgusu-yapimi

 

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */