Magazin Dünyasında Neler Oluyor?

Mart ayının ilk haftasında yerli ve yabancı magazin basınında patlak veren olaylar neler?

Ünlü isimlerden son gelişmeleri sizler için “magazin dünyasında neler oluyor?” yazı dizimizde derliyoruz.

kate moss modavemagazin

Kate Moss çıplak fotoğrafları kız kardeşinin sosyal medyasından sızdırılmış!

2011 yılında düğününde giyim odasında çekilen fotoğraflarını soyla medyada paylaşılmasının üzerine Kate Moss için sıkıntılı günler başladı. Bir süredir aşk yaşadığı müzisyen sevgilisi  Jami Hince ile evlenen İngiliz model Moss, sosyal medya hesapları ve çıplak fotoğrafları hacklendi. Kate Moss için ise bu günden sonra kabus dolu günler başladı.

43 yaşında ancak dupduru bir güzelliğe sahip olan dünyaca ünlü model Kate Moss’un hackerler tarafından alınan fotoğrafları hayranları tarafından sosyal medyada paylaşılmıştı. Olaylar üzerine ünlü modelin avukatları harekete geçerek fotoğrafları kaldırma kararı aldı. Geçtiğimiz günlerde ise magazin gazetelerinden olan İngiliz The Sun Gazetesi, Kate Moss’un sosyal medyaya sızan fotoğrafları hakkında skandal bir haber yazarak ünlü modelin kız kardeşi olan Lottie Moss’un facebook hesabından sızdırıldığını yazdı. Bu haber dünya magazin olaylarına ilk sırada kendine yer buldu.

modavemagazin luis tomlinson tutuklandı

Louis Tomlinson tutuklandı!

OneDirection grubunun yıldızı olan Louis Tomlinson, günlerde Los Angeles Uluslararası Havaalanı’nda Amerikan polisi tarafından tutukladı.

Kadın hayranına tokat atmıştı!

Tomlinson, kız arkadaşıyla havaalanında  magazin basınına görüntülenmemek için çaba sarf ederken, kadın hayranına tokat atarak yere düşürmüştü.  Darp sonrası tutuklanan ve ifadesinde “Kız arkadaşımı korumaya çalıştım” diyen İngiliz şarkıcı Louis Tomlinson,  ifadesi alınmak üzere havalimanında ekipler tarafından tutuklandı. İfade verdikten sonra İngiliz şarkıcı Louis Tomlinson16 bin pound kefalet bedeliyle serbest bırakıldı.

Dünya magazin basınında yer alan haberlere göre ünlü yıldız bir süredir birlikte olduğu kız arkadaşı EleanorCalder’i görüntülenmesini istemedi. Objektiflerden kaçamayacağını anlayan Tomlinson ve Calder ikilisi  o sırada kendilerini cep telefonuyla görüntülemeye çalışan Tomlinson’un kadın fanıyla tartışmaya başladı. Bunun üzerine 25 yaşındaki dünyaca yıldız, kadın hayranına tokat atarak yere fırlattı. İsmi belirlenemeyen kadın hayranı ise darp raporu alarak kendisinden şikayetçi oldu.

 

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */