Son Dönemdeki En Moda Kitaplar

Sizlerde kitap severlerden iseniz bu içeriğimiz tamda sizlere hitap ediyor. En  çok okunan kitaplar hangileri? Hangi kitapları okumalıyım? Diye düşünenlerden iseniz, bu içeriğimizde sizin için son dönemdeki en moda kitapları bir araya getirdik. Yerli ve yabancı yazarların aralarında olduğu son dönemdeki en moda kitaplar sizlerle

fesleğen hikmet anıl öztekin

Fesleğen – Hikmet Anıl Öztekin

Her kitabı ile dikkatleri üzerine toplayan Hikmet Anıl Öztekin en çok okunan kitaplar arasında yine ilk sıralarda. En son çıkardığı kitap olan Fesleğen Öztekin’in  okurlarına sunuldu. Fesleğen ile Seyyah’ın hikayesini anlatan kitap, en çok okunan kitaplardan olarak kısa sürede binlerce okura ulaştı. Kitap hakkında yapılan yorumlarda yine, kitabın geniş kitlelere ulaştığı gözlemleniyor.

sol-ayagim

Sol Ayağım – Christy Brown

Yalnızca ülkemizde değil, tüm dünyada dikkatleri üzerine toplayan kitap Sol Ayağım… İrlandalı yazar Christy Brown’un dünyanın en iyi otobiyografi kitaplarından bir tanesi olan Sol Ayağım otobiyografiden öteye daha motivazyon özelliğine sahip kişisel gelişim kategorisinde en çok okunan kitap oldu. Kendini yetiştirmek isteyen, psikoloji, sosyoloji ve gelişime önem verenlerin son dönemlerde en fazla tercih ettiği kitap oldu. Aynı zamanda Sol Ayağım (Christy Brown) ülkemizde en çok tercih edilen yabancı yazar oldu.

kurk-mantolu-madonna-sabahattin-ali-

Kürk Mantolu Madonna – Sabahattin Ali

Türk edebiyatı en önemli yazarları arasında olan Sabahattin Ali’nin unutulmaz eserlerinden biri olan Kürk Mantolu Madonna ünlü isimler tarafından da okunan kitaplar arasında yer alıyor. Son dönemdeki en moda kitaplar arasında Kürk Mantolu Madonna’yı görmek mümkün. Metroda, otobüste, deniz kenarında birçok kişinin elinde bu kitaba rastlamak kitabın ulaştığı kitleleri kanıtlar nitelikte.

ucurtma-avcisi kitap

Uçurtma Avcısı – KhaledHosseini

Ünlü yazar KhaledHosseini’nin en beğenilen eserlerinden olan Uçurtma Avcısı, son iki yıldır adeta rekor kırıyor.  Milyonlarca kişi tarafından okunan kitap, Emir  ve Hasan isimli iki çocuğun Kabil’de birleşen hayatlarını yansıtıyor. Sovyetler işgali, Kabil yönetimi ve monarşinin de etkisine vurgu yapılan kitap, üniversitelerde en çok okunması tavsiye edilen kitaplar arasında kendine yer buldu. Özellikle bazı üniversiteler, tarih ve sosyolojinin birleşimi olan bu kitap için özel seminerler düzenlediler.

 

 

 

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */