2017 Oscar Ödülleri Sahiplerini Buldu

2017 Oscar ödülleri sahiplerini buldu. Peki bu görkemli gecede kim şık, kim rüküş oldu? Hangi ünlü ne giydi? Oscar trendleri nelerdi? İşte tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası yazımızda sizleri bekliyor…

27 Şubat gecesi Dolby Theatre’de düzenlenen töreni, Jimmy Kimmel sundu. Bu yıl 89.su düzenlenen gecede eğlenceli olaylar da yaşandı. Geceye damgasını vuran La La Land filmi oldu. 6 ödül alan film ufak bir krize de yol açtı. Önce en iyi film olarak anons edilen La La Land, sunucunun yanlış anons ettiğini anlamasının ardından düzeltildi ve en iyi film ödülü Moonlight filmine gitti.

Peki Kırmızı Halıda En Gözde İsimler Kimlerdi?

Emma Stone en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görülen isim oldu. Bu ödül onu tüm gözlerin odak noktası haline getirdi. Gold bir elbise tercih eden güzel oyuncu sade ve duru bir güzellik sergiledi.

emma stone oscar

Emma Stone gibi gold kıyafet tercih eden başka ünlüler de vardı. Jessica Biel ve Nichole Kidman’da Gold elbise seçenler arasındaydı ve her ikisinin de güzelliği gerçekten göz alıcıydı desek çok doğru olur.

nichole kidman 2017 oscar

jessica-biel

En İyi Yardımcı Kadın oyuncu dalında Oscar kazanan Viola Davis, Fences filmindeki performansıyla adından söz ettirdi. Yeni sezonun kırmızı akımına uyum sağlayan başarılı oyuncu dikkat çekici bir güzellik sergiledi.

viola davis oscar

Ruth Negga’da modayı takip eden ve kırmızıyı tercih edenlerdendi. Yakasına taktığı mavi kurdele Oscar’ın belki de en iyi ve en anlamlı aksesuarlarından.
ruth-negga-

Kırmızı halının diğer göz alıcı güzelleri….

moda ve magazin 2017 oscar
2017 kırmızı halı dakota-johnson-

2017 Oscar Ödülleri tarafını seçen saçlara sahne oldu. 2017 Oscar ödül töreninde ünlü isimler, belli bir tarafa yığılmış saçlarla katıldı. Yeni sezonda trend olabilecek bu akım ünlü isimlere yakışmış görünüyor.

 

oscar 2017 kırmızı halı modavemagazin oscar

karlie-kloss chrissy-teigen-

 

 

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */